czwartek, 20 czerwca 2013

MICROSOFT wycofał się z zabezpieczeń konsoli XBOX ONE !!!

Witam!Wczorajszy dzień przyniósł niespodziewaną zmianę Polityki Microsoftu, sprawiając tym samym radość ogromnej liczbie graczy. Dziś już wiemy, że nową konsolę giganta z Redmond będzie można ściągnąć zza granicy.

Zmartwiła Was wiadomość o niemożności odpalenia Xboksa One w naszym kraju przed oficjalnym wprowadzeniem next-gena do sklepów? Cóż, wczorajsze rewelacje znajdują potwierdzenie w kolejnych słowach.

W rozmowie z serwisem Kotaku, główny dyrektor ds. produktów, Mark Whitten potwierdził wczorajszą wiadomość o usunięciu blokady regionalnej nowej konsoli i dodał:

"Naszą nową konsolę można kupić gdzie tylko się chce i grać na niej w dowolnym miejscu na świecie. Odpalisz na niej także używaną grę. Nie ma tu miejsca dla żadnych wcześniej zapowiedzianych restrykcji."

Możemy więc odetchnąć z ulgą i znów zastanawiać się nad sprowadzeniem Xboksa One zza granicy. Chyba, że nasz piękny kraj niespodziewanie otrzyma ten sam termin światowej premiery, co niektóre państwa. Widzicie realną wizję takiej możliwości?


Źródło: http://ppe.pl/news-22894-xbox_one_szybciej_w_naszych_domach.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed publikacją KOMENTARZU musisz wybrać profil np: anonimowy, który jest nad przyciskiem OPUBLIKUJ