czwartek, 27 czerwca 2013

Przyszłość gracza...

Witam!

Wiele osób podnieca się nowymi konsolami. Mamy też pierwszy zwycięski nacisk graczy na M$, który to zmienił zdanie wobec zabezpieczeń XBOX ONE. Obydwie konsole maja podobny środek. Odróżnia ich dwie rzeczy: pady, i kontrolery ruchu. Według mnie PAD od M$ jak i KINECT będą bardziej ciekawsze niż te same urządzenia ze stajni SONY. Hmmm... jednak mimo wszelkich moich sympatii do XBOX chyba wybiorę PS 4, ponieważ wygląda na konsole lepiej przemyślaną i skierowaną do graczy. Cóż zobaczę w dniu premiery sprzętu SONY.

Co do gier. każdy z Nas lubi co innego. Ja lubię strzelanki, RPG i strategie. Zawsze najlepiej jest grać w kooperacji tudzież poprzez internet. Mam nadzieję, iż w dobie kryzysu deweloperzy opuszczą troszkę ceny gier. Nie rozumiem walki fanboyów. Jedni wola PC inni konsole. Konsole nie będą graficznie wyprzedzały komputer jednak wygoda grania według mnie na konsoli jest o niebo lepsza niż na PC.Coraz częściej także mamy do czynienia z grami online. Coś jak Metin2 czy WOW. Cóż jest to jeden z rodzajów rozrywki. Jednak poziom jaki prezentuje 90% graczy zaliczany jest do... dna. Nie będę rozpisywał się na temat tego typu gier, bo uważam, że blog ten prezentuje wyższy poziom. Jedynie WOW jest wyjątkiem gdzie gra większa liczba graczy normalnych, czytaj nie dzieci neo. Reszta gier mmorpg to czysta paranoja :). Gry typu www.plemiona.pl to zupełnie inna bajka i te opisze w innym poście.

Niektórzy z Nas (ja też do nich należę) uwielbia grać w stare gry tzw. klasyki. Co tutaj więcej dodać mehehe, dla nich przyszłość jest mniej istotna.

Ostatnia lecz równie ważna kwestia to gry przeznaczone na wszelkie urządzenia przenośne. Jak nazywać ten gatunek gry?... "gry przenośne"?? Nie wiem ale wiem na pewno, że o ile proste gry typu Angry Birds z powodzeniem mogą występować na wszelkiego rodzaju tabletach, telefonach itp. O tyle natomiast GTA to totalna porażka. Mimo, że grafa fajna jak na telefon to żre baterie niemiłosiernie i niewygodnie się w sumie gra. Uważam, więc że proste gry są najlepsze na urządzenia przenośne, a wszelkie wymyślne zbyt uciążliwe dla gracza i telefonu oraz jego baterii.


 Podsumowując: gry zawsze będą miały więcej scieżek rozwoju niż film, i to od samych graczy zalezy jaka ich czeka przyszłość..


KOMENTUJCIE :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed publikacją KOMENTARZU musisz wybrać profil np: anonimowy, który jest nad przyciskiem OPUBLIKUJ