czwartek, 23 maja 2013

Call of Duty: Black OPS I MULTIPLAYER (Opinia)

ELO!

Już od jakiegoś czasu grywam sobie w multiplayer COD BO I. Cóż muszę przyznać, że jest całkiem niezły. Udało mi się także dojść do jednego z najlepszych polskich klanów PIWO. Zachęcam naturalnie do odwiedzenia ich strony PIWO-KLAN. Wracając jednak do mojej opinii odnośnie tej gry. Nie będę skupiał się na single player bo jest to jak zwykle lekkie dno niestety. Gra krótka monotonna z paroma ciekawymi wstawkami. Jednak multiplayer jest dość ciekawy. Wiadome lecą w kółko te same mapy te same tryby ale nie ma to jak dobra strzelanka po pracy/szkole. Cóż by tutaj się rozpisywać. Po pierwsze co jest denerwujące to je..ni bociarze. Osoby które używają configa - widzą przez ścianę itp. Nie rozumiem ich przecież to żadna frajda grac na kodach. Czyżby przedłużenie męskości jak się zabije 30 osób a zginie raz? Dla mnie lepiej jest grać jak równy z równym.
Najlepsze jest to że nawet jak się takiego gościa banuje to ma dużo do powiedzenia jaki to on nie kozak. heh.... na pocieszenie dodam, że tyczy to się nie tylko Polaków ale głównie Niemców i Rosjan. Na ich serwery zdecydowanie odradzam wchodzić bo tam panuje totalny chaos!!!
Czy polecam tego CODA? Cóż na multi tak na single player już nie. Na szczęście ta gra kosztuje na serwisach aukcyjnych niecałe 30 zł (mowa o kluczu aktywacyjnym). Dodam też że ciekawie można skomponować swój filmik z rozgrywki, który postaram się dodać dzisiaj lub dosłownie na dniach do tego postu.

Jak zwykle zachęcam do komentowania pod tym postem co o tej grze myślicie :)?

2 komentarze:

Przed publikacją KOMENTARZU musisz wybrać profil np: anonimowy, który jest nad przyciskiem OPUBLIKUJ