niedziela, 10 sierpnia 2014

Incredible Tanks - pierwsza gra na Android

Witam!

     Kilka dni temu dokładnie 6.08.2014 roku miała miejsce premiera naszej pierwszej gry mobilnej na platformę Android. Jako, że jest to nasz pierwszy tytuł to mam gorącą prośbę do wszystkich naszych czytelników o pobranie jej i skomentowanie w dowolnym miejscu (fanpage, komentarz pod tym postem czy w sklepie google play). Grę tę można pobrać pod tymi linkami: wersja darmowa, wersja płatna lub wpisując w wyszukiwarkę sklepu dokładnie "Incredible Tanks" (jako ze gra dopiero co została wystawiona w sklepie to trzeba jej nazwę wpisywać razem z cudzysłowem). Tyle tytułem wstępu i mini reklamy :D.
     W grze mamy za zadanie pokonać wszystkie czołgi wrogie na mapie. W trybie podstawowym gracz ma do przejścia łącznie 25 map. Co cztery mapy gracz staje przed trudną walką z bossem, po której przechodzi do kolejnej instancji. Na mapie są rozstawione takie przeszkody terenowe jak ściany, ściany niszczące czy radioaktywna woda, która spowalnia gracza i wroga lub lawa zadająca niewielkie zniszczenia. Jednocześnie od czasu do czasu losowo na mapie pojawiają się bonusy w postaci dodatkowego HP lub teleportu, który teleportuje nas do wroga lub wroga do nas :).
Co do samej wersji płatnej różni się ona przede wszystkim dodatkowym trybem survival, w którym to gracz musi przetrwać jak najwięcej rund. Za każdego zabitego wrogiego czołga gracz otrzymuje w tym trybie punkty, które może wydać na ulepszenia w sklepie. Co do samego sterowania to do dyspozycji gracza został oddany touchpad po lewej stornie ekranu i przycisk wystrzału po prawej stronie ekranu. Samo sterowanie jak w innych tego typu grach jest więc czysto intuicyjne i dosyć precyzyjne.
     Podsumowując gra Incredible Tanks jest grą bazująca na starych dobrych tankach jeszcze z czasów gry telewizyjnej. Swoją grafiką jak i modelem gry oraz czołgów przypomina nam o tym jak świetne były lata młodości. Nie jest to na pewno gra pozbawiona wad przez co my jako twórcy chcielibyśmy abyście ją ocenili obiektywnie tam gdzie Wam pasuje (sklep, pod tym postem czy na naszym fanpage). Mam również nadzieję, że ta ocena jak i wasze komentarze przyczynią się w przyszłym update tej gry do polepszenia jej. Jednocześnie zapraszam również na zajrzenie na nasz fanpage lub profil google+ po więcej informacji o naszej działalności.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Przed publikacją KOMENTARZU musisz wybrać profil np: anonimowy, który jest nad przyciskiem OPUBLIKUJ